Gdzie zamówić zaproszenia ślubne?

Szukacie inspiracji, które dopełnią ślub i wesele w wyjątkowe i oryginalne dodatki? Dziś skupiamy się na zaproszeniach ślubnych. Już od kilku sezonów pary młode decydują się na zaproszenia ślubne czerwone. Dlaczego? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem.

1. Zaproszenia ślubne z żywym kolorem

Zaproszenia ślubne czerwone wybierają najczęściej pary, które planują wesela plenerowe, klasyczne jak i tematyczne. Taki dodatek będzie współgrał z elementami naturalnymi, marynistycznymi oraz świetnie może współpracować z innym kolorem (np. srebrnym, złotym czy bielą). Dodatkowo, może stanowić namiastkę użycia czerwonego koloru w dekoracji sali czy w bukiecie ślubnym panny młodej. Zaproszeni goście jak otrzymają takie zaproszenie będą wiedzieli, jaki kolor będzie kolorem przewodnim wesela.

2. Szeroki wybór

Na rynku można znaleźć wiele zaproszeń ślubnych w kolorze czerwonym z wzorami kwiatowymi, wstążkami, kokardami czy z koronką.

Zdecydowanie najpiękniejsze zaproszenia ślubne to takie, które stworzone są od a do z przez parę młodą i widać w nich pomysłowość narzeczonych. Taki gest na pewno docenią osoby nimi obdarowane. Ożywia on całą uroczystość oraz wprowadza trochę poczucia humoru.  

Jeżeli uwielbiamy kolor czerwony, nie warto się go bać. Wręcz przeciwnie. Dostępny szeroki wachlarz dodatków weselnych w tym kolorze daje szerokie pole do popisu młodym. Ponadto, kolor w zaproszeniach i dodatkach ślubnych wprowadza swoisty urok i sprawia, że nie jest nudno. Nam już do końca życia będzie przypominał ten wyjątkowy i ważny dla nas dzień.