personalizowane krówki

Słodki prezent dla gości na weselu

Z imprezą weselną związanych jest wiele tradycji i zwyczajów. W niektórych regionach naszego kraju goście weselni zmieniają stroje w trakcie przyjęcia. Tradycyjnie o północy odbywają się oczepiny, a dziewczyny, które nie są jeszcze mężatkami, walczą między sobą o złapanie welonu panny młodej. Ma to być dobra wróżba wskazująca na to, że w niedługim czasie same staną na ślubnym kobiercu. Od pewnego czasu można obserwować jeszcze jeden zwyczaj. Państwo młodzi chcąc podziękować gościom weselnym za to, że uczestniczyli w tym ważnym dla nich dniu, dają im drobne upominki.

Coś na słodko

Coraz popularniejsze stają się drobne, słodkie prezenty czekające przy stole na gości weselnych. Mogą to być na przykład krówki na wesele. Jest to drobny upominek, jednak może przynieść wiele wzruszeń i uśmiechów. Wystarczy zamówić krówki weselne z własnym nadrukiem, jak te na stronie rozsadnepannymlode.pl. Państwo młodzi mogą w krówkach umieścić podziękowania od serca dla weselnych gości. Może to być też zabawny wierszyk, który wywoła uśmiech na twarzach gości. Wszystko tak na prawdę zależy od inwencji przyszłych nowożeńców.

personalizowane krówki

Kiedy zamawiać krówki weselne?

Osoby, które lubią mieć wszystko dopięte na ostatni guzik na długo przed imprezą, powinny pomyśleć o zamówieniu z odpowiednim wyprzedzeniem, zwłaszcza jeżeli będzie potrzebna większa ilość krówek i mają się na nich pojawić zróżnicowane teksty. O złożeniu zamówienia z wyznaczonym terminem realizacji można pomyśleć nawet na kilka miesięcy przed planowaną uroczystością zaślubin i przyjęciem weselnym.